Cambridge - EC English Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

EC English Dil Okulu

EC English Cambridge Dil Okulu Cambridge’n merkezinde yer almakta ve insanlar tarafından çokça bilinen yalnızca İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur. Öğrencilerin birçok konuda becerilerini geliştirmeleri için de programlar mevcuttur. 

EC English Cambridge Dil Okulu'nda son teknolojik aletler bulunan bilgisayar laboratuvarı, birçok bilgiye ulaşabileceğiniz kütüphane, kafeterya ve öğrenci dinlenme alanları mevcuttur. Okulda modern olarak tasarlanmış 15 sınıf yer almaktadır. EC Cambridge Dil Okulu, genel İngilizce eğitimleri, sınav hazırlık eğitimleri (IELTS, Cambridge FCE, CAE), profesyoneller için iş ingilizcesi ve birebir eğitimler olarak öğrenim sunmaktadır. 

Okul İngilizce dil eğitimlerinin yanında öğrencilerin İngilizcelerini daha çok geliştirmeleri ve İngiliz hayatına alışabilmelerine yardımcı olmak amacıyla gruplara uygun çeşitli aktiviteler ve turlar düzenlemektedir.

 


Sunulan Programlar

 • General English
 • Intensive English
 • One on One Lessons
 • Mini Group
 • English For Work
 • IELTS Exam Preparation
 • Semester Abroad
 • Cambridge English Exam Preparation
 • English for Academic Purposes
 • Academic English
 • IELTS Exam Preparation
 • TOEFL Exam Preparation
 • University Pathway Programme


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

YAZ YURDU/REZİDANS

Bu konaklama tercihi sadece yaz aylarında belirli tarihler arasında kullanılabilir. Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte daha ufak çaplı bir alanda arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Yaz yurtlarında/rezidanslarda genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarmak isteyenler için uygun bir tercihtir.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu