Boston - ELS Language Centers Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

ELS Language Centers Dil Okulu

ELS Boston dil okulu Boston’un merkezinde ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz şehrin iç kısmında yer alır. Halk kütüphanesine çok yakın olan bu okul aynı zamanda yüksek teknoloji bilgisayar sınıflarına ve ferah bir terasa sahiptir. Her türlü yemek çeşitlerine ve oldukça farklı alışveriş merkezlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca merkez, şehrin en iyi yiyecek, alışveriş ve gezinti yerlerine kolay erişime sahiptir. 

Çevresinde birçok üniversite bulunması ortama kozmopolit bir yapı sunmaktadır. Öğrenciler Özgürlük Yolu’nun tadını çıkartırken aynı zamanda yerel insanlarla dil pratiği yapabilirler.

 Boston’un her yere yürüyerek ulaşılabilecek yapısı sayesinde öğrenciler ulaşım zahmeti çekmeden istedikleri yere gidebilmektedirler. Ayrıca Boston gezi otobüsleri de öğrenciler için kaçırılmayacak fırsatlardan bir tanesi.

 


Sunulan Programlar

  • Semi-Intensive English
  • Intensive English
  • Vacation English
  • Business Communication
  • Testing & Test Preparation


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu