Paris - Eurocentres Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

Eurocentres Dil Okulu

Eurocentres Paris dil okulu öğrencilerine muhteşem bir eğitimin yanında inanılmaz bir şehir deneyimi sunmakta. Paris'in muazzam güzellikleri, modası, şehir yapısı, yemekleri ve sıcakkanlı insanı şehri daha da tercih edilebilir kılmakta. Paris’in metro ağı ve toplu taşıma sistemi size istediğiniz yere istediğiniz zamanda götürebilecek hızdadır. 

Çevresinde tanınmış okullar ve üniversitelerin bulunması öğrencilere çeşitli insanlarla tanışma imkanı sunmakta. 13 adet yüksek teknoloji ile donatılmış sınıfı, dinlenme salonları ve tam teçhizatlı uygulama sınıfı ile hizmet veren Eurocentres Paris dil okulu öğrencilere aktivite ve eğlence dolu bir dil eğitimi sunmaktadır. 

Mükemmeliyetçi eğitimin yanında Paris’te bulunan sayısız müzeleri gezebilir, damakta iz bırakan yemeklerini deneyimleyebilir ve göz alıcı Paris gecelerinde kaybolabilirsiniz. Birçok müze ve eğlence merkezine yakın konumda olması sayesinde öğrencilerine aktif bir dönem sunmakta. Muhteşem terasında şehri izlerken kahve içebilirsiniz. Tecrübeli kadrosu ve Paris’in güzellikleri ile Eurocentres Paris Dil Okulu öğrencilerini beklemekte.


Sunulan Programlar

  • General French 20/25
  • French for Beginners 20/25
  • Language Semester/Year 20/25
  • Private Lessons 5/40
  • Business French
  • DELF A2
  • DELF B1
  • DELF B2


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOTEL

Bir otelin konforunu, temizliğini ve diğer tüm imkanlarını seviyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı zamanda kendinize ait özel bir dairenizin olması size konforlu, özgür yaşam alanı sunacaktır. Otellerin çoğunda sabah kahvaltı ve akşam yemekleri mevcut fakat yine de alternatif olarak yerel restoran ya da kafeleri tercih edebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

STÜDYO DAİRE

Kendinize ait bir dairenin konforunu, özgürlüğünü ve tüm imkanlarını istiyorsanız bu seçenek tam size için! Stüdyo dairelerinde genellikle yemek hizmeti bulunmamaktadır. Kendi yemeğinizi kendiniz yapabilir ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınız giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOSTEL

Dünyanın dört bir yanında gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçeneğinizde yemek hizmeti neredeyse yok denilecek kadar azdır. Bir hostelde kalacaksanız yemeğinizi yapmak ya da ihtiyacınızı yerel restoranlardan karşılamak zorundasınız. Diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetli olan bu konaklama alternatifi de değerlendirebilirsiniz.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu