Fleming College

KANADA'da DEVLET KOLEJİNDE YILLIK 3000CAD İNDİRİM 6 AY ONLINE DİL KURSU HEDİYE

Fleming College

1. PGWP: Fleming College Toronto mezunları 1 yıllık graduate certificate program mezuniyetleri sonrasında 1 yıl, 2 yıllık graduate certificate ve diploma programlarından mezuniyetleri sonrasında 3 yıla kadar mezuniyet sonrası çalışma izni elde ederler. Ayrıca 2 farklı graduate certificate programını peş peşe (1+1) okuyarak 3 yıla kadar mezuniyet sonrası çalışma izni elde edebilirler. 

2. Türkiye’den başvuran öğrencilerin tamamına sınırlı bir süre için geçerli olan yıllık 3.000 CAD burs imkanı sağlıyoruz. Bu durumda öğrenciler 1 yıllık programları için 3.000 CAD, 2 yıllık programlar için toplamda 6.000 CAD burs elde ediyorlar. 

3. Fleming College Toronto’da eğitim görecek öğrencilerin tamamına TLG’den 6 aylık online İngilizce pathway program hediye ediyoruz. 

4. Fleming College Toronto bir devlet kolejidir. Programlarımızda eğitim gören öğrencilerin hepsi Kanada’da devlet okullarında eğitim gören öğrencilerin sahip olduğu haklardan yararlanabilirler. Bunlardan en önemlisi öğrenciler eşleri ve çocuklarıyla Kanada’ya gelebilirler. Öğrencinin eşi open work permit ile çalışma hakkına, öğrencinin çocukları ise devlet okulları dahil olmak üzere Kanada’da eğitimlerine devam etme hakkında sahiptir.

 

Graduate Certificate Programlarımız 

• Global Business Management (2 yıl, 4 semester) 

• Supply Chain Management (1 yıl, 2 semester) 

• Project Management (1 yıl 2 semester)

 

Diploma Programlarımız 

• Business (2 yıl, 4 semester)