Berlin - GLS German Language School Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

GLS German Language School Dil Okulu

GLS Berlin dil okulu kalitesi ve gözde eğitim değerleri sayesinde Avrupa’da birçok ödüle layık görülmüş bir eğitim kurumudur. Almancayı Almanya’da öğrenmek isteyen herkesin tercih edebileceği kalitede hizmet sunmaktadır. 

Birçok önemli firma personellerine dil eğitimini bu kurum aracılığıyla sunmaktadır. Otel içerisinde olması ve havuzu içerisinde barındırması okula farklı bir hava katmaktadır. Bütün sosyal imkanlarını öğrencilere verimli bir öğrenim ortamı sunmak için kullanan GLS Berlin dil okulu Berlin’in kalbinde Prenzlauerberg’de konumlanmıştır. Almanca yeterlilik sınavı TESTDAF’ yetkili test merkezlerinden biridir. Her yaştan öğrenciler kursta eğitim alabilmektedir. Almanca hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilseniz dahi eğitim almanız mümkün. Almanca konuşan yerli insanlarla sürekli iletişim halinde olmanız dil öğreniminizi hızlandırmanın yanında size değerli arkadaşlıklar kazandıracaktır.

GLS Berlin dil okulu’nun sunduğu çeşitli aktiviteler ve etkinlikler ile hem eğlenecek hem dil pratiği yapacaksınız. Yapılan birçok şehir gezisi sayesinde Almanya’yı genel olarak inceleme şansı yakalayacaksınız. Kastanien Bulvarı, Berlin Duvarı Müze Adası, Mauer Park, Checkpoint Charlie benzeri birçok kültürel mekanı ziyaret edebileceksiniz. GLS Berlin tecrübeli kadrosu ve tam donanımlı sınıfları ile sizleri beklemektedir.


Sunulan Programlar

  • General German
  • Intensive German
  • Business German
  • Exam Preparation
  • German Adults for 30+


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOTEL

Bir otelin konforunu, temizliğini ve diğer tüm imkanlarını seviyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı zamanda kendinize ait özel bir dairenizin olması size konforlu, özgür yaşam alanı sunacaktır. Otellerin çoğunda sabah kahvaltı ve akşam yemekleri mevcut fakat yine de alternatif olarak yerel restoran ya da kafeleri tercih edebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

STÜDYO DAİRE

Kendinize ait bir dairenin konforunu, özgürlüğünü ve tüm imkanlarını istiyorsanız bu seçenek tam size için! Stüdyo dairelerinde genellikle yemek hizmeti bulunmamaktadır. Kendi yemeğinizi kendiniz yapabilir ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınız giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOSTEL

Dünyanın dört bir yanında gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçeneğinizde yemek hizmeti neredeyse yok denilecek kadar azdır. Bir hostelde kalacaksanız yemeğinizi yapmak ya da ihtiyacınızı yerel restoranlardan karşılamak zorundasınız. Diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetli olan bu konaklama alternatifi de değerlendirebilirsiniz.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu