Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

HİKAYEMİZ

GLOBAL LEADERS kendi küllerinden yeniden doğmuş bir Zümrüdüanka kuşudur. 22 senelik yurtdışı eğitim tecrübesi , birikimi ile yeni bir danışmanlık hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur. Mitolojik bir logo ve Global bir isimle hem dünü hem de bugünü hatırlatmak için GLOBAL LEADERS ismini yeni oluşumuna uygun görmüştür. GLOBAL LEADERS bir liderdir ve geleceğin liderlerine yön göstermek, hedeflerine gerçekçi ve uygulanabilir planlar ile ulaşmasına yardımcı olur. İmkansız diye bir şey yoktur Her şey koşullar oluştuğunda mümkündür. Bunun için gerçekçi ve doğru bir plan, çok çalışmak ve emek harcamak gerekir. GLOBAL LEADERS eğitim sektöründe profesyonel, sakin, olgun ve bilgi dolu bir yaklaşım ile fark yaratmak ister. GLOBAL LEADERS kendisine gelen her öğrencisi için emek, zaman harcayıp bilgi ve tecrübesi ile geleceğinde fark yaratmak hedefindedir. Bizim öğrencimiz, bizim için çok değerlidir. İletişimimiz bizimle yolu kesiştiği anda, yolculuğumuz var olduğumuz sürece devam edecektir bizler öğrencimiz adına düşünüp, dünyada var olan eğitim seçeneklerini bilgi ve tecrübemiz ile aktarmaya devam edeceğiz, beklentilere ve gelecek planlarına göre en doğru yol haritasını çizecek ve bu yolda öğrencimize ihtiyaç duyduğu tüm desteği sunacağız. GLOBAL LEADERS olarak en güçlü yanımız her zaman her öğrencimiz ile yeniden kanatlanıp yeni tecrübelere uçmamız olacaktır. Bizler sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve sabır ile profesyonel samimi ve sıcak yaklaşımımız ile yeni Zümrüdüanka kuşlarına yön gösterecek ve yeni yerlere uçmasını sağlayacağız.
 

MARKA VE LOGOMUZUN ANLAMI

Logomuzda gördüğünüz Zümrüdüanka kuşu; bizim küllerimizden yeniden doğduğumuzu, bilgimiz ve tecrübemiz ile yeniden yol gösterdiğimizi, anlatmaya, paylaşmaya devam edeceğimizi simgeler. Sektördeki 22 senelik tecrübemiz ile günü geldiğinde olgunlukla yandığımızı sonra yeniden küllerimizden doğduğumuzu, bilgi ve tecrübemiz ile yola devam ettiğimizi, asıl görevimiz olan anlatmak , yol göstermenin her zaman devam edeceği gösterir. Mitolojideki Zümrüdüanka kuşu; herkesin ve her şeyin üstünde uçar, her şeyi görür ve bilir, evi ise Kaf Dağıdır. Bazı kaynaklarda Zümrüdüanka kuşunun, Dünyanın tüm bilgilerine hakim olacak kadar yaşadığını ve artık öleceğini anladığında yuvasının altına kuru dallar toplayıp, vücudundan ürettiği yapışkan sıvı ile yuvasını kapladığını ve güneş yükselip ısıttığında alev alıp yandığını anlatır. Bunun anlamı; her şey, bir gün sona erer. Başlangıç gibi bitişi de olgunlukla karşılamalıyız hatta bitişe de yardımcı olmalıyız. Bize ilham veren kaynaklarda Zümrüdüanka kuşu o kadar bilge ve olgundur ki kendi küllerinden yeniden doğar ve bilgi dağıtmaya devam eder. Bazı kaynaklar da kendini yaktığı tarihe kadar 1700 yıl yaşadığı, çok yaşlı olduğu ve Dünya'nın yıkılışına üç defa tanık olduğu söylenmiştir. başka kayıtlarda ise ölümsüz olduğu Bilgi Ağacında bir yuvada yaşadığından bahsedilir ki bize göre bu Kaf Dağıdır. Yani Dünyayı çevreleyen, her yeri gören, en yüksek yer olan mitolojik masalsı dağ. Zümrüdüanka kuşu yaşadığı sürece o kadar çok şey görüp öğrenmiştir ki, tüm zamanların bilgisine sahip olduğu belirtilmiştir. Zümrüdüanka kuşunun yanması ve yeniden doğması birçok dinde yeniden varoluş veya diriliş sembolü olarak ifade edilmiştir. Zümrüdüanka kuşu bize Sabırlı olmanın, gayret etmenin, emek sarf etmenin bilge ve olgun olmanın ilk basamakları olduğunu asla vazgeçmememiz gerektiğini anlatır. Ayrıca Zümrüdüanka kuşu bize hepimizin hayat yolculuğunda aslında yalnız olduğumuzu ve kendi yolumuzda giderken hayat arkadaşlarımızın olduğunu ama tüm tecrübelerin temelinde yeni bilgi ve tecrübeler ile olgunlaşmak olduğunu anlatır. Zümrüdüanka kuşu kanatlarını açar ve yeni bilgiler uçar. GLOBAL LEADERS bir Zümrüdüanka kuşudur ve bilgilerini paylaşmak için kendi küllerinden yeniden doğup, yol gösterdiği her öğrencisinin bir Zümrüdüanka kuşu olması için çabalar.

İletişime geç →

Misyon & Vizyon

MİSYON

Her yaş grubuna uzun vadedeki hedefini planlayarak mevcut koşullar içerisindeki en iyi yol haritasını çizerek bu hedefe ulaşma noktasında tüm desteği vermek

VİZYON

Uluslararası eğitim alanında, dünya standartlarında, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, hizmet verdiği öğrencilerin geleceklerinde fark yaratacak en doğru planı yapmak.

DEĞERLERİMİZ

Öğrenci hakkaniyet ölçüleri baz alınarak her zaman haklıdır ve bizim tek işimiz öğrencimizin memnuniyetidir İmkansız diye bir şey yoktur.

HEDEFİMİZ

Güvenilir, profesyonel sıcak ve samimi yaklaşım, hizmet verdiğimiz tüm öğrencilerimize onları hedeflerine taşıyacak yol haritasını çizmek ve bu hedefe ulaştırmak.

Bilgi Formu