Vancouver - ILAC International Language Academy Of Canada Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

ILAC International Language Academy Of Canada Dil Okulu

ILAC Vancouver dil okulu, dünyada yaşanılabilir şehirler arasında ilk sıralarda yer alan Vancouver şehrinin merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. North Shore dağları yakınındaki şık, ferah ve yeni nesil sınıflarda dil eğitiminizi son derece konforlu bir şekilde alabileceksiniz. 

Birçok ülkeden insana ev sahipliği yapan bu çok kültürlü şehirde eğitim alırken aynı zamanda çeşitli yemekleri tatma şansı bulacaksınız. İklim doğası sayesinde yazları doğada geziye çıkabilir, kamp yapabilir; kışları ise kayak yapmak için North Shore dağlarının eteklerinde konaklayabilirsiniz. Stanley Park’ta gezebilir, arkadaşlarınızla piknik yapabilir ve sayılı sanat galerilerinde tura çıkabilirsiniz. Toplu taşıma sayesinde birçok yere rahatça ulaşabilirsiniz. 

ILAC Vancouver dil okulu himayesinde derslikler, bilgisayar odaları, dinlenme salonları, kafeterya, kütüphane ve bir spor salonu bulundurmaktadır. ILAC Vancouver dil okulu muhteşem doğasında ağırlamak için siz öğrencileri bekliyor.


Sunulan Programlar

  • General English
  • Business English
  • TOEFL Preparation
  • IELTS Preparation
  • University Pathway Programs


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOTEL

Bir otelin konforunu, temizliğini ve diğer tüm imkanlarını seviyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı zamanda kendinize ait özel bir dairenizin olması size konforlu, özgür yaşam alanı sunacaktır. Otellerin çoğunda sabah kahvaltı ve akşam yemekleri mevcut fakat yine de alternatif olarak yerel restoran ya da kafeleri tercih edebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

STÜDYO DAİRE

Kendinize ait bir dairenin konforunu, özgürlüğünü ve tüm imkanlarını istiyorsanız bu seçenek tam size için! Stüdyo dairelerinde genellikle yemek hizmeti bulunmamaktadır. Kendi yemeğinizi kendiniz yapabilir ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınız giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOSTEL

Dünyanın dört bir yanında gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçeneğinizde yemek hizmeti neredeyse yok denilecek kadar azdır. Bir hostelde kalacaksanız yemeğinizi yapmak ya da ihtiyacınızı yerel restoranlardan karşılamak zorundasınız. Diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetli olan bu konaklama alternatifi de değerlendirebilirsiniz.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu