Kapat

İNSANLIĞIN KORONA VİRÜSÜ İLE İMTİHANI….

İNSANLIĞIN KORONA VİRÜSÜ İLE İMTİHANI….
Dünya üzerinde, resmi sayılara göre tanınan 193 ülkede; farklı din, dil, tarih, kültür, fizyolojik kökenlerden gelen 7.5 milyar insan’ın artık tek bir ortak sorunu var ; COVID 19 yani diğer adı ile Korona virüsü .

Dünya üzerinde, resmi sayılara göre tanınan 193 ülkede; farklı din, dil, tarih, kültür, fizyolojik kökenlerden gelen 7.5 milyar insan’ın artık tek bir ortak sorunu var ; COVID 19 yani diğer adı ile Korona virüsü . Ülkeleri, şehirleri durma noktasına getiren, tüm insanlığı evlerine kapatan bu virüs; Artık çıldırmış, kavgacı, saldırgan, şiddetten beslenen insanlığa yani bize ne diyor? Her yerde okuduğumuz komplo teorileri dışında, her hangi bir amaçla, laboratuvar ortamında üretilen bir virüs değilse, eğer ilahi adaletin yada Doğa’nın bir intikamı ise, bu durum bizlere artık yeter, durun diyor. Aslında hiç kimsenin, her istediğini istediği gibi yapamayacağını, istediği kadar parası olsun ya da olmasın bu durum karşısında tamamı ile çaresiz olduğunu, herkesin üzerinde bir güç olduğunu ve artık herkesin evlerine çekilmeleri gerektiğini ve içine ve özüne dönmelisin diyor.

Hepimiz evlerimizde kendimize dönüp bakmalıyız. Kimiz, ne yapıyoruz, Kendimizin en iyi versiyonunu buluncaya kadar buna yoğunlaşmamız için daha uygun bir zaman yok. Her türlü plan, programdan uzak, iyi insan olmak yolunda kendimizde neyi değiştirebileceğimizi bulmamız gerekir. Bu virüs maddi, manevi güçlü olanı ayıklayacak ve her şey normal düzenine dönmeye başlarken, kendini ruh ve beden olarak temizleyenler, hayata daha güçlü devam edecekler. Bunu yapamayanlar, maalesef yeni düzende bocalayacaklar. Aynı şey şirketler, şehirler, ülkeler içinde geçerli olacak çünkü tüm bunları oluşturacaklar olanlar da işte bu içine dönüp kendini bulan ya da kendini bulamayanlar oluşacağı için tek bir insandaki değişim kelebek etkisi gibi bütüne yayılacak. Olumlu ya da olumsuz…

Evde kaldığımız sürede ne yapmalıyız. Okumalı araştırmalı sorgulamalıyız. Mutlaka Online eğitimlere katılın çünkü bundan sonraki hayatımızda evden çalışma, evden eğitim daha fazla hayatımıza girecek. mümkün olduğunca aileniz ile kaliteli zaman geçirin, geçmişinizi anlatacak büyükleriniz var ise şanslısınız. Dinleyin, geçmişini bilen geleceğine daha sağlam başlar unutmayın..

Tüm bu süreç bittiği zaman yeni düzene hazır olun. Kimsenin henüz öngöremediği bu yeni düzen yaşadığımız bu süreçten sonra daha sakin daha pozitif ve daha barışçıl dönem olabilir. Planlarınızı gözden geçirerek, yeniden harekete geçin. Kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin yeniden seyahat edin, tatil yapın, Yurtdışına çıkın… işte bu noktada dileğimiz Global Leaders Yurtdışı Eğitim olarak sizlere ilgilendiğiniz yurtdışı eğitim programımızı sunmak ve daha mutlu bir gelecekte buluşmak üzere ….


Etkiketler :