Milan - Linguaviva Education Group Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

Linguaviva Education Group Dil Okulu

1976 kurulmuş olan Linguaviva dil okulu öğrencilerine kaldıkları süre boyunca hem Milano hem Floransa’da eğitim alma şansı sunmaktadır. 60’a yakın farklı ülkeden gelen 3000 öğrencinin ortak noktası olan bu okul kendi sektörünün başını çeken kurumlarından biri durumunda. 

Eğitim derecelendirme kurumları tarafından İtalya’nın en iyi dil okulu unvanı verilmiştir. Birçok kalite lisansı ve akreditasyonu bulunan Linguaviva Milano Dil Okulu’nda yeni nesil sınıflarda, son teknoloji ile donatılmış bilgisayar odalarında eğitim görme şansı yakalayabilirsiniz. Dünyanın moda merkezlerinden biri olan Milano’da gezip window shopping fırsatı yakalayabilirsiniz. Gotik anlayışla inşa edilmiş en büyük katedrali ve Da Vinci’nin Son Yemek tablosunu yakından görebilirsiniz. 

Okulun düzenlemiş olduğu gezilere katılarak hem dil pratiği yapabilir hem kültürel olarak İtalya’ya özgü değerleri yakından görebilirsiniz. 


Sunulan Programlar

  • General Italian 20
  • Intensive Italian 30
  • Super Intensive Italian 30 ( Lessons become more intensive each week )
  • One-To-One Course ( 20,30,40 Lessons )
  • Italian + Fashion and Interior Design 20
  • Preparatory Courses for Italian University ( Medicine, Veterinary, Architecture, Design, Engineering, Economics, Fine Arts, Music)
  • Individual Preparatory Course for PLIDA Exam 10
  • Preparatory Course for Fashion and Design Schools 20
  • Preparatory Courses for Marco Polo and Turandot Project  20/26


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu