Bournemouth - MLS International Colege Dil Okulu

Okul Video


Genel Bilgiler

MLS International Colege Dil Okulu

İngiltere’deki turizm cenneti Bournemouth şehrinde bulunan MLS Bournemouth dil okulu sahile yürüme mesafesinde yer alan iki binada hizmet sunmaktadır. Okul himayesinde 45 adet sınıf, 3 adet teknoloji sınıfı, çalışma salonları ve kütüphane bulundurmaktadır. Ayrıca öğrencilerine 7/24 ücretsiz ve kesintisiz internet erişimi sunmaktadır. 

MLS Bournemouth dil okulu 2016 senesinde Bournemouth Business School International (BBSI)'ın da haklarını satın alarak daha kapsamlı bir eğitim vermeye başlamıştır. 

Sertifika eğitim programlarında en çok tercih edilen kurumlardan birisi olan MLS düzenlediği etkinlikler ile de öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmesini amaçlamaktadır. 


Sunulan Programlar

  • General English 20
  • General English Intensive 30
  • General English Super Intensive 40
  • General English / Intensive English and Preparation for IELTS Exam
  • General English / Intensive English and FCE
  • General English / Intensive English and CAE
  • Business English Courses
  • Vocational Business Language Courses (Career-relevant English)
  • English for Law


Konaklama

AİLE YANI

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, samimi ve sıcak bir karşılamayla birlikte leziz ev yemekleriyle konaklayacağınız evin tüm keyfine varabileceğiniz  konaklama tercihidir. Aile yanında kalmanın en büyük avantajlarından biri size her gün rahat bir atmosferde aile bireyleriyle günlük dil pratiği yapmayı sağlamaktır. Kalacağınız ülkenin kültürünü, adetlerini, yaşam tarzlarını ve daha birçoğunu öğrenmek için oldukça ideal tercihtir.

ÖĞRENCİ YURDU

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamaya başlamış olmak, arkadaş olmak, fikir ve deneyimlerinizi paylaşmak, farklı kültürlerin özelliklerini öğrenmek için ve hatta yemek tariflerini bile paylaşmanın harika bir yoludur. Maalesef ki yurtların birçoğunda yemek mevcut olmadığı için yemeğinizi kendiniz yapması ya da yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyaçlarınız gidermeniz gerekecektir. 

ÖĞRENCİ EVLERİ

Dünyanın dört bir yanında gelen diğer öğrencilerle birlikte bir evi paylaşarak daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün keyfine varabilirsiniz. Onlarla fikir ve deneyimleriniz paylaşarak, farklı kültürleri öğrenerek kültürel zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Öğrenci evlerinde genelde kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Alternatif olarak yerel restoran ve kafelerde yeme içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

HOTEL

Bir otelin konforunu, temizliğini ve diğer tüm imkanlarını seviyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı zamanda kendinize ait özel bir dairenizin olması size konforlu, özgür yaşam alanı sunacaktır. Otellerin çoğunda sabah kahvaltı ve akşam yemekleri mevcut fakat yine de alternatif olarak yerel restoran ya da kafeleri tercih edebilirsiniz. Özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.


Fotoğraf Galeri


Harita & Lokasyon


Sokak Görüntüsü


Bilgi Formu

Bilgi Formu