Bilgi Formu

GLOBAL LEADERS  22 senelik yurtdışı eğitim tecrübesi , birikimi ile yeni bir danışmanlık hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur. Mitolojik bir logo ve Global bir isimle hem dünü hem de bugünü hatırlatmak için GLOBAL LEADERS ismini yeni oluşumuna uygun görmüştür. GLOBAL LEADERS bir liderdir ve geleceğin liderlerine yön göstermek, hedeflerine gerçekçi ve uygulanabilir planlar ile ulaşmasına yardımcı olur. İmkansız diye bir şey yoktur Her şey koşullar oluştuğunda mümkündür. Bunun için gerçekçi ve doğru bir plan, çok çalışmak ve emek harcamak gerekir. GLOBAL LEADERS eğitim sektöründe profesyonel, olgun ve bilgi dolu bir yaklaşım ile fark yaratmak ister.


Global Leaders Yurtdışı Eğitim güvencesi ile yurtdışında lise, yurtdışında üniversite,  yurtdışında üniversite hazırlık, yurtdışında yüksek lisans, yurtdışında yaz okulu, yurtdışında dil okulu, yurtdışında sertifika diploma ve yurtdışında vize gibi bir çok program hakkında uzman ve tecrübeli danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Uzman danışmanlarımızın sizlere kolaylıkla ulaşabilmeleri ve yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için lütfen formu doğru bilgiler ile doldurunuz. En kısa zamanda sizlere ulaşacağız.

Yurtdışında Lise Ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

E-Posta :

info@globalleaders.com.tr

Telefon : 0212 243 26 48

Whatsapp : 0530 880 3678