Sertifika & Diploma

Yurtdışında Sertifika Ve Diploma

YURTDIŞINDA SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMI

Üniversiteyi bitirdiniz ve akademik anlamda kendinizi biraz daha ileriye taşımak istiyorsunuz ama Master( yüksek lisans dışında ) dışında farklı bir şey yapmak istiyorsunuz ama tam da ne yapacağınızı bilmiyorsanız size göre bir programımız var.  İngiltere’de diploma ve sertifika programları , Amerika’da diploma ve sertifika programları, Kanada’da diploma ve sertifika programları, Avusturalya’da diploma ve sertifika programları tam da size göre olabilir.

Hem teorik anlamda eğitim alacağınız, hem de çalışarak pratik tecrübeye sahip olacağınız bu programlarda hem iyi bir kolej ya da Üniversite’de eğitim ardından iyi bir şirkette çalışıp iş tecrübesi kazanmak bir taşla iki kuş vurmak demektir. Yurtdışında diploma ve sertifika programlarının süre ve içerik olarak ülkeden ülkeye değişiklik gösterdiğini belirtelim. Sertifika programları sayesinde özel bir alana yoğunlaşıp teorik ve pratik eğitim alabilirsiniz.Daha kısa sürede, maliyeti düşük  bir bütçeyle, GMAT yada GRE  skoruna gerek duymadan  bu programlara başvuru yapabilirsiniz.  İşletme, Uluslararası İşletme, Muhasebe  Pazarlama, Finans, Proje yönetimi , Turizm ve Otelcilik Yönetimi ve İnsan Kaynakları gibi popüler alanlarından birini seçebilirsiniz.

Yurtdışında  Diploma ve Sertifika Programları siz öğrencilerimize Amerika’nın önde gelen şirketlerinde maaşlı staj yapma imkânı da sunmaktadır. Böylece aldığınız eğitimi gerçek iş dünyasında kullanabilirsiniz.  Ayrıca dokuz aylık programlara kayıt olmuşsanız program sonunda Amerika’da, yasal olarak bir yıl maaşlı çalışma iznine (OPT) de sahip olabilirsiniz. Bu şekilde hem iyi bir üniversite ya da kolejde  bir yıl ya da üzerinde  eğitim almış, hem de Amerika’da bir yıl iş tecrübesi edinmiş olup bunu güçlü bir CV için kullanabilirsiniz.


SON MAKALELER

Bilgilendirici ve açıklayıcı yazılar.